CCNA-kurser-NIT

From Datateknik
Jump to: navigation, search

Contents

Bokning av Skills Exam i CCNA 3 (DSG100)


Detta är bokningsformuläret för tidsbokning av Skills Exam i CCNA 3 (DSG100).

Logga in längst upp till höger med kontot nedanför

  • Logga in med användarnamnet "NIT21" och lösenordet ni fick via Canvasutskicket i första kursen.

Så här bokar du en tid

Bestäm dig för när du vill göra din Skills Exam bland de lediga tiderna nedan.
När du hittat en ledig tid klickar du på knappen "edit" till höger om den lediga tid du hittat.
I det redigeringsläge som då uppenbarar sig scrollar du fram till rätt rad och skriver ditt namn efter *-tecknet.
Du får bara byta tid till en annan ledig tid och absolut inte boka en redan upptagen tid!

Fredag 27:e Maj (OBS! BOKAT OCH KLART! ÄNDRA INGET!)

Kl 08:00 - 10:30

Sal B112/13

  • Person 1: Elin Hammarberg Eliasson
  • Person 2: Joel Bäckrud
  • Person 3: Yusuf Osman Osmanson
  • Person 4: Hampus Götlind
  • Person 5: Abdala Muhudin Mohamed
  • Person 6: Lucas Lehikoinen
  • Person 7: Fredrik Dosé
  • Person 8: Olle Johansson

Kl 08:00 - 10:30

Sal B114

  • Person 1: Karl-johan Stabeck
  • Person 2: Eyvind Rosengren
  • Person 3: Fabian Jensen
  • Person 4: Alexander Oprea
  • Person 5: Anders Eurenius
  • Person 6: Samuel Oljelund

Kl 08:00 - 10:30

Sal B123

  • Person 1: Johan Andersson
  • Person 2: Tommy Gustavsson
  • Person 3: Martin Sytniowski
  • Person 4: Martin Mollov
  • Person 5: Robin Jägevall
  • Person 6: Adam Jansson

Kl 10:30 - 13:00

Sal B112/13

  • Person 1: Mouayad Al Abdullah
  • Person 2: Peter Alfredsson
  • Person 3: Abdulaziz Abdi
  • Person 4: Reyan Abdulsalam
  • Person 5: Léonardo Kabranian
  • Person 6: Rickard Olsson
  • Person 7: Alexander Svedling
  • Person 8: Christoffer Jönsson

Kl 10:30 - 13:00

Sal B114

  • Person 1: Viktor Olsson Risco
  • Person 2: Sophia Norén Söderros
  • Person 3: Hamza Moustafah
  • Person 4: Victoria Andell
  • Person 5: Oskar Engström
  • Person 6: Patrik Martinsson

Kl 10:30 - 13:00

Sal B123

  • Person 1: Martin Eriksson
  • Person 2: Philip Ekström
  • Person 3: Mathias Andersson
  • Person 4: Matilda Kihlman
  • Person 5: Qasim Shlhoum
  • Person 6: Ivan Suleimani

Kl 13:00 - 15:30

Sal B112/13

  • Person 1: Eddie Sågström
  • Person 2: Emelie Luokkanen
  • Person 3: Lilas Al Nesr
  • Person 4: Dennis Pettersson
  • Person 5: Ola Lindell
  • Person 6: Nicklas Wallman
  • Person 7: Joakim Tomic Ström
  • Person 8: Ahmed Farah

Kl 13:00 - 15:30

Sal B114

  • Person 1: Filip Eskel
  • Person 2: Zaki Mahamed
  • Person 3: William Andell
  • Person 4: Diyana Abbas Rahim
  • Person 5: Mikael Starborg
  • Person 6: Patrik Martinsson

Kl 15:30 - 18:00

Sal B112/13

  • Person 1: Abdirahman Jama
  • Person 2: Linus Ardstål
  • Person 3: Johanna Albertsson
  • Person 4: Mahdi Alkulabi
  • Person 5: Dilan Kadir
  • Person 6: Ludwig Rundström
  • Person 7: Lars Lauridsen
Personal tools
Namespaces

Variants
Actions
Navigation
Tools